Nagrania sesji RPG

Jeśli chcesz zobaczyć, jak gramy, to obejrzyj zamieszczone tu nagrania sesji RPG. Daj się wciągnąć opowieściom, które stworzyliśmy!

POWER BY THE APOCALYPSE

Wiedźmin

Zabierzemy Was do świata znanego z książek i gier o Wiedźminie. Jednak w tej historii wydarzenia z poszczególnych tomów sagi będą pretekstem i tłem dla poczynań czwórki bohaterek i bohaterów. Zaczynamy od krwi elfów!

Sezon pierwszy „krew elfów” składa się z 14 odcinków.

Wiedźmin – Cesarstwo Słońca

Wiedźmin – Cesarstwo Słońca

Nagrania sesji rpg Wiedźmin - Cesarstwo SłońcaW trakcie, kiedy nasi bohaterowie z kampanii Wiedźmin: krew elfów odpoczywają, mam dla Was niespodziankę. Przygodę, której akcja będzie działa się tuż po tym jak Nilfgaard zdobył Cintrę. Nie bez powodu...

Wiedźmin – sesja na scenie z publicznością

Wiedźmin – sesja na scenie z publicznością

Nagrania sesji rpg Wiedźmin - sesja na scenie z publicznością"Krew elfów" to prolog kampanii o tym samym tytule, który został nagrany na żywo przed publicznością na scenie Chatki Żaka, podczas konwentu "Inny Wymiar" w dn. 3.12.2022 r. Gry fabularne...

Wiedźmin – krew elfów

Wiedźmin – krew elfów

Nagrania sesji rpg Wiedźmin - krew elfówZabierzemy Was do świata znanego z książek i gier o Wiedźminie. Jednak w tej historii wydarzenia z poszczególnych tomów sagi będą pretekstem i tłem dla poczynań czwórki bohaterek i bohaterów. Zaczynamy od...

Kult RPG

Młot na Szkotów

Szkocja, wrzesień 1297 roku. Czwórka bohaterów – Enid, Ian, Bonny i Angus – zmaga się nie tylko z okrucieństwami wojny, ale także mrocznymi siłami oddziaływującymi na ich niewielką wioskę. Walczą o wolność, przyjaźń i miłość w mrocznych czasach wojny o niepodległość. Co przyniesie im krajobraz po bitwie pod Stirling?

Przygoda składa się z 5 odcinków.

Kult: Młot na Szkotów

Kult: Młot na Szkotów

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego odcinka kampanii, którą rozgrywamy w średniowiecznej Szkocji. Grabarz, balwierka, kowal i zielarka walczą o wolność, przyjaźń i miłość w mrocznych czasach wojny o niepodległość. Wszystko przyprawione mrocznym klimatem systemu Kult: Boskość utracona. 

Kult: Młot na Szkotów – zwiastun

Kult: Młot na Szkotów – zwiastun

Zobacz zwiastun naszej najnowszej kampanii rozgrywanej w średniowiecznej Szkocji! Na warsztat po raz kolejny bierzemy system „Kult: Boskość utracona”. Czwórka bohaterów będzie mierzyć się z okrucieństwami wojny i mrocznymi siłami oddziaływującymi na ich wioskę.

Kult RPG

BRO Lyngør 2022

Zapraszamy na historię w konwencji folk horroru. Bro to norweskie słowo oznaczające “pomost”. Zanurz się w opowieść o skandynawskim archipelagu, jego mieszkańcach i mieszkankach, tajemnicach, mrocznych sekretach i tradycji, która bywa silniejsza niż cokolwiek innego.

Przygoda składa się z 5 odcinków.

Kult: BRO Lyngør

Kult: BRO Lyngør

Rozpoczynamy nowy rozdział w Grach Frejtaga. Będą to publikowane sesje RPG. Na pierwszy rzut idzie przygoda w Kulcie, której akcja dzieje się na niewielkim norweskim archipelagu Lyngør. To opowieść o małej społeczności, dla której związek z miejscem i historią jest fundamentem jej przetrwania.

Kult RPG

Powrót Demiurga

Powrót Demiurga to opowieść o alternatywnej rzeczywistości – mieście New San Francisco i ludziach, którzy mimo życiowych sukcesów i poczucia spełnienia, duszą się w utopijnej wizji świata łączącego w sobie technokratyzm, solarpunkowe i cyberpunkowe założenia. To wariacja świata, który stworzyliśmy wspólnie z graczkami i graczami, a której kolejne elementy dokładane są w miarę upływającej historii.

Powrót Demiurga – 4 odcinki
NAHDA – 2 odcinki

Kult: Powrót Demiurga – NAHDA

Kult: Powrót Demiurga – NAHDA

Kolejna ekipa graczy zanurzyła się w dystopijną wizję metropolii New San Francisco, gdzie przenikają się technokratyzm, cyperpunk i solarpunk. Zapraszamy do obejrzenia pierwszej z dwóch części tej przygody w systemie Kult: Boskość utracona.

Kult: Powrót Demiurga – zwiastun

Kult: Powrót Demiurga – zwiastun

Rozpoczynamy kolejną kampanię w Kulcie. Tym razem będzie to opowieść o alternatywnej rzeczywistości. Mieście New San Francisco i ludziach, którzy mimo życiowych sukcesów i poczucia spełnienia, duszą się w utopijnej wizji świata łączącego w sobie technokratyzm, solarpunkowe i cyberpunkowe założenia.