Wesprzyj mnie

Jeżeli podoba Ci się to, co robię i chciałabyś lub chciałbyś jakoś mnie wesprzeć to mam poniżej kilka propozycji.

realne wsparcie

Polub, skomentuj, subskrybuj

Jeżeli coś szczególnie przykuło Twoją uwagę, albo chciałabyś lub chciałbyś zostawić po sobie ślad, to będę Ci wdzięczny za reakcję pod moimi materiałami na facebooku i YouTube. To nie tylko zwiększa widoczność danego materiału, ale też daje mi wyraźny sygnał co się podoba, a co wymaga poprawy i ewentualnej zmiany.

Mam dwa konta na Spotify dla Podcastów. Pierwszy to nagrywane sesje RPG, Warsztat Frejtaga, FrejStyle, słuchowisko. Drugi to tylko rozmowy w ramach FrejTalk – podcast o RPG. Zachęcam do polubienia obu, aby być na bieżąco.

Wsparcie finansowe

Do gier fabularnych wróciłem po dekadzie przerwy, w 2017 r., i od tego czasu rozegrałem wiele sesji RPG, poznałem świetnych ludzi, a także zrozumiałem, że moja stara miłość do nich nie zardzewiała. Będąc nastolatkiem i grając w RPG nigdy nie spodziewałem się, że kiedykolwiek w przyszłości będę tworzył rzeczy dla innych a także że będę mógł zarażać swoją pasją do RPG osoby dużo starsze od siebie (w wieku 60, 70, a nawet 80 lat). Udało mi się też z pasji uczynić pracę, co dodatkowo stało się spełnieniem marzeń. Czy bywa trudno? Bywa, ale nie poddaję się, tylko wciąż rozwijam, inspiruję i tworzę. Lubię dzielić się swoją twórczością z innymi i serce mi rośnie za każdym razem, kiedy widzę uśmiech na twarzy tych osób. Krok z kontem na Patronite jest rozpoczęciem kolejnego etapu. Chciałbym dać możliwość wspierania mnie w tej drodze. Jednorazowo – poprzez postawienie kawy oraz/lub regularnie dzięki wsparciu przez Patronite.

W zamian za wsparcie przez Patronite oferuje sporo ciekawych rzeczy dla Patronek i Patronów. A nuż, może i Ty będziesz chcieć dołączyć do tego grona!

Postaw mi kawę na buycoffee.to