Nagrywana kampania RPG w Kult

Nagrania sesji rpg

W trakcie, kiedy nasi bohaterowie z kampanii Wiedźmin: krew elfów odpoczywają, mam dla Was niespodziankę. Przygodę, której akcja będzie działa się tuż po tym jak Nilfgaard zdobył Cintrę. Nie bez powodu to wydarzenie nazwane zostało Rzezią Cintry. Przez najbliższe cztery poniedziałki rozegramy przygodę trójki nilfgaardzkich szpiegów:
– Enid Clara Dijk var Torin, medyczka – Lidka Migalska z Marszu Fantastycznego
– Konrad Fehr, agent wywiadu – Szary z Wiedźmińskiego Szlaku @szarobury
– Elan, zbrojny – Dominika Stachura z @ImaginariumRPG

Zapraszamy Was do oglądania i przeżywania razem z nami ich poczynań!

Rozgośćcie się moi mili w tej historii:
Niebo nad stolicą Nilfgaardu było spokojne. Leniwe chmury i ciepły wiatr wcale nie pomagały w oczekiwaniu na godzinę zero. Ekscytacja i niepewność. Duma i gotowość. Wielkie Słońce opiekuje się tymi, dla których Cesarstwo jest niczym Matka i Ojciec. Jego ciepłe promienie czule głaszczą swoje dzieci – Elana, Konrada i Enid. Nadchodzi dzień, kiedy po raz kolejny staną naprzeciw barbarzyństwu Nordlingów. Cel jest jeden: wzmocnić potęgę Imperium, tak aby głos Cesarza Emhyra var Emreisa i dobra nowina Kultu Wielkiego Słońca niosły się w najdalsze zakątki świata. W tej wojnie nie ma zasad…

Treść listu, który dostali przed wyruszeniem na swą misję brzmiała następująco:

Imperium potrzebuje Was. Cintra upadła, ale jej zgniłe korzenie jeszcze długo będą zatruwały nowo zajęte ziemie. Udajcie się do Attre i tam znajdźcie Fredefalka Imbrę. Stańcie się częścią jego świty i pokażcie jak krucha potrafi być lojalność Nordlingów. Nie pozwólcie, aby Imbra wzniecał dalszy bunt. Nie o samo zabicie nam chodzi. Do tego użylibyśmy zbrojnych, ale o poznanie praktyk, jakich dopuszcza się ten szalony demagog. Poznajcie jego słabe i mocne strony, aby na koniec okazało się, że do wyboru będzie miał dwie drogi – uległość wobec Cesarza lub zdrada własnych ideałów i śmierć z rąk własnych ludzi.

Niech Wielkie Słóńce ma Was w opiece
Niech Biały Płomień Tańczący na Kurhanach Wrogów doda Wam sił

Vattier de Rideaux

🎼 Muzyka i efekty w odcinkach:
Olga Anna Markowska
Karolina Koba
Bartek „Grensir” Supronik
Tabletop Audio RPG