Nagrywana kampania RPG w Kult

podcast

W dziesiątym odcinku miałem przyjemność porozmawiać z Karoliną Kobą @karolinakobamusic.

Rozmawialiśmy o komponowaniu muzyki, kulturze gotyckiej, wampirach i prowadzeniu gier fabularnych. To była prawdziwa przyjemność móc poznać Karolinę i usłyszeć o jej pasjach. Zachęcam i Was do posłuchania i zostawienia ciepłego komentarza dla mojej gościni!

Karolina Koba jest twórcą muzyki orkiestrowej, eksperymentalnej inspirowanej grami fabularnymi. Ze względu na zamiłowanie do RPG-ów oraz soundtracków z filmów i gier, muzyka jaką komponuje tworzy unikalną atmosferę budującą historię. To powoduje, że muzyka może być wykorzystana jako tło podczas grania w gry fabularne. Karolina jest związana z muzyką od bardzo wielu lat, ale dopiero od około 3 lat kierunek ten zaczął nabierać poważniejszego tonu. Otrzymała wyróżnienie w II edycji konkursu ROG4creators organizowanego przez ASUS Republic of Gamers, gdzie należało skomponować utwór pod animowany trailer.

Pozą muzyczną pasją jest także graczem oraz mistrzem gry. Tworzy scenariusze i prowadzi kampanię w systemie Witcher RPG. Linki do wszystkich social mediów Karoliny: https://linktr.ee/karolinakobamusic

Autor oprawy graficznej podcastu: Sebastian z Sesji Zero.
Głosu w zapowiedzi podcastu użyczyła Aga Ejsmont @agaejsmont7309.
Generatory zdarzeń wykorzystane w ramach konkurencji znajdziecie na stronie Piwniczego Biadolenia